Aktualności

Grzaniec idealny nie tylko zimową porą

  • 21-04-2021

Niezwykły napój przyrządzony z wina pijano już w czasach średniowiecza. Jego intensywny aromat i rozgrzewające działanie nęcą nas w chłodne wieczory. Warto bowiem wiedzieć, że trunek ten to znakomity napój na przeziębienie. 

Niekwestionowanym atutem grzańca na bazie wina są jego właściwości zdrowotne. Ma działanie rozgrzewające, przez co pomaga szybciej wypocić chorobę. Poza tym wpływa zbawiennie na nerwy i łagodzi ból gardła. I oddziałuje nie tylko na zdrowie, lecz także na nasze samopoczucie.

Grzaniec wawelski w dwóch wersjach: pomarańczowy i klasyczny (korzenno-ziołowy) czekają na Was w naszej Hurtowni Podkarpackie Smaki w Podkarpackim Centrum Hurtowym AGROHURT S.A. przy ul. Lubelskiej 46 w Rzeszowie. Boks nr 20 w hali nr 2 wypełniony jest blisko 500 wyrobami spożywczymi i kosmetykami „made in Podkarpackie”. Zapraszamy w poniedziałek w godz. 5.30-12.00, od wtorku do piątku w godz. 5.30-12.30, a w sobotę w godz. 5.30-11.00.

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION