Aktualności

Wspierajcie lokalne sklepy i regionalnych producentów

  • 26-04-2021

Bakterie listerii w parówkach z szynki w sieci Lidl, ich wycofywanie przez producenta to prawie scenariusz jak na thriller. Może więc warto dać szansę lokalnym sklepom i sklepikom, a także regionalnym producentom. Starajmy się, aby w tych sklepach znalazły się wyroby od naszych, podkarpackich, małych firm rodzinnych. W ten sposób zapewniamy sobie zdrowe menu, a przy okazji budujemy infrastrukturę niezależną od dużych korporacji i sieci – zgodnie z dewizą „Swój do swego po swoje”.

Zapraszamy więc i do naszej hurtowni Podkarpackie Smaki w Rzeszowie znajdującej się na terenie Agrohurtu (dawne PTHW) przy ul. Lubelskiej 46, hala 2 boks 22. Znajdziecie tam ponad 400 wyrobów właśnie od podkarpackich producentów, poczynając od pieczywa trwałego czyli paluszków, precli i macy, przez zdrowe miody z małych pasiek i unikalny dżem dereniowy, a na nalewkach i winach powstałych w naszym województwie.
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION