Aktualności

Bądź zdrów jak ryba, jedz ryby!

  • 02-06-2020

Zaczynamy mieć tendencje do jedzenia zdrowej żywności, a ryba jest synonimem zdrowego żywienia. Podkarpackie ryby słodkowodne w przetworach znajdziecie w e-sklepie Podkarpackie Smaki.

Cena jest coraz mniejszym problemem i możemy coraz częściej pozwolić sobie na zakup droższej, ale zdrowszej żywności. Wraz ze wzrostem tempa życia i brakiem czasu na wszystko, włącznie z jedzeniem, pojawiają się produkty z ryb, które można spożyć od razu w ciągu kilku minut. Są wygodne, poręczne i spotykają się z aprobatą konsumentów.

Walory smakowe wyrobów z podkarpackich ryb zna każdy smakosz przetworów z ryb słodkowodnych sygnowanych marką SMOLIN FISH, a powstałych w Gospodarstwie Rybackim w Rudzie Różanieckiej (Lubaczowskie czyli podkarpacka część Roztocza). Szczególnie polecane są paszteciki w trzech smakach (z żurawiną, z migdałami i z papryką) i klopsiki rybne w galarecie. Specjały te można kupić w całej Polsce sięgając do zasobów naszego e-sklepu https://www.sklep.podkarpackiesmaki.pl/produkty/ryby-i-przetwory-rybne lub w Rzeszowie odwiedzając nasz sklep stacjonarny na II piętrze kamienicy Rynek 16.

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION