Aktualności

Rzeszów dla Bohaterów '39

  • 20-08-2019

Akcja o charakterze patriotyczno-społecznym „Rzeszów dla Bohaterów '39” została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Pod Skrzydłem Anioła” wraz z – jak na razie – trzema restauracjami w Rzeszowie i okolicy miasta w ramach podziękowania kombatantom i seniorom za trudy walki podczas II wojny światowej oraz konieczność bycia świadkami tej tak trudnej części naszej polskiej historii.

 

Akcja polega na ugoszczeniu w Restauracji Kulisy (ul. Jastrzębia 29) i Do-re-mi bistro (aleja Rejtana 36) oraz Restauracji Simple Hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi k. Rzeszowa bohaterów II wojny światowej. Będzie się odbywać w dniach 1-6 września br. Restauratorzy, którzy zdeklarowali w niej swoje uczestnictwo oferują przyjęcie i bezpłatne ugoszczenie zgłaszających się osób dwudaniowym obiadem wraz z napojem.

Równocześnie akcji „Rzeszów dla Bohaterów ‘39” towarzyszyć będzie zbiórka pieniężna na platformie www.dajesz.com.pl. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na finał akcji  planowany na 4 października br. „Wieczór Wspomnień”, podczas którego  członkowie Stowarzyszenia „Pod Skrzydłem Anioła”, sponsorzy i partnerzy wydarzenia, a także specjalnie zaproszeni goście podziękują tym wyjątkowym osobom – bohaterom tamtych czasów za trud walki i życia podczas II wojny światowej.

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION