Wydarzenia

Jedziemy do Warszawy

  • 11-03-2013
Zaproszenie skierowane do producentów żywności tradycyjnej, regionalnej i ekologicznej z terenu województwa podkarpackiego na wspólny wyjazd na II Targi Produktów Regionalnych „Regionalia" w dniach 19-21 kwietnia br. w centrum targowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie przyniosło efekt. Zgłosiło się już szereg producentów z branży mięsnej, piekarnicze, cukierniczej i przetwórstwa owoców i warzyw. Ostateczny termin zgłoszeń mija 15 marca br.

Targi „Regionalia” skierowane są do producentów żywności, posługujących się ekologicznymi, naturalnymi bądź tradycyjnymi sposobami i technologiami wytwarzania. Dzięki rozszerzonej formule i połączeniu z już XVIII edycją Targów Turystyki i Wypoczynku „Lato” oraz Targami Agroturystyka, imprezę odwiedzą, m.in. przedstawiciele wielu sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji czy hurtowni.

Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza producentów żywności tradycyjnej, regionalnej i ekologicznej z terenu województwa podkarpackiego na wspólny wyjazd na targi pod szyldem „Podkarpackie Smaki”. Część kosztów organizacyjnych wyjazdu pokryje Stowarzyszenie dzięki realizacji projektu „Alpejsko Karpacki Most Współpracy” finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt tel. 17 852 85 26
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION