Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w dniach 25 i 26 marca 2015 r.

  • 02-03-2015


Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w dniach 25 i 26 marca 2015 r.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zaprasza przedsiębiorców i wytwórców produktów tradycyjnych, ekologicznych oraz przedstawicieli instytucji/podmiotów związanych z popularyzacją produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych, które odbędzie się w dniach 25 i 26 marca 2015 r. w Rzeszowie lub okolicach (do 60 km w obrębie Rzeszowa). Szkolenia organizowane są w ramach projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.


Program szkoleń:

1 dzień

25/03/2015 r.

(środa)
  • Podstawy serowarstwa w teorii i praktyce:
    - prezentacja różnych typologii serów, klasycznych podziałów ze względu na rodzaj mleka, bakterie i enzymy, rodzaje pleśni), techniki wytwarzania oraz dojrzewania, jak również klasyczne połączenia wina i innych produktów spożywczych z serami (część teoretyczna),- ocena degustacji serów wraz z prezentacją typowych serów dla Karpat.
  • Prawne aspekty działania firmy jednoosobowej, spółki cywilnej i innych podmiotów gospodarczych w branży rolno-spożywczej. Nie ma Cię i co dalej?

2 dzień

26/03/2015 r.

(czwartek)
  • Prawne aspekty działania firmy jednoosobowej, spółki cywilnej i innych podmiotów gospodarczych w branży rolno-spożywczej. Nie ma Cię i co dalej? c.d.
  • Elementy motywowania i negocjacji w biznesie rolno-spożywczym (w formie teoretyczno-warsztatowej). Przedstawienie teorii i zasad związanych z: motywowaniem pracowników, motywowaniem siebie, negocjacjami handlowymi, wypaleniem zawodowym.


Oferujemy BEZPŁATNY udział w szkoleniach (nocleg, wyżywienie).

Wykonawca zastrzega sobie możliwość zmian w programie.

Szczegółowy harmonogram i miejsce szkolenia zostanie przekazane bezpośrednio uczestnikom szkoleń.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dn. 16.03.2015 r. (tj. poniedziałek) na adres: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”, ul. Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów, drogą e-mail: ewelina.n@procarpathia.pl bądź dostarczyć osobiście do siedziby Biura Produktu Regionalnego, Tradycyjnego, Ekologicznego. Osoba do kontaktu: Pani Ewelina Nycz (tel. 17 852-85-26).

formularz_zgloszeniowy.docx     Formularz zgłoszeniowy
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION