Aktualności

Wizyta studyjna do Szwajcarii 25-30 kwietnia 2015 r.

  • 01-04-2015


Zaproszenie na wizytę studyjną do Szwajcarii

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zaprasza przedsiębiorców, wytwórców produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych, przedstawicieli instytucji/podmiotów związanych z popularyzacją produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych na wyjazd studyjny do Szwajcarii, który odbędzie się w dniach 25 - 30 kwietnia 2015 r.

Wizyta studyjna będzie obejmować m.in. wizyty i spotkania u producentów, wytwórców produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych, spotkania z przedstawicielami lokalnych organizacji zajmujących się wsparciem producentów, wytwórców produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dn. 08.04.2015 r. (tj. środa) na adres: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” (Biuro Produktu Regionalnego, Tradycyjnego, Ekologicznego), Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów, drogą e-mail: ewelina.n@procarpathia.pl, krzysiek@procarpathia.pl bądź dostarczyć osobiście do siedziby biura.

Dokładny program zostanie przesłany uczestnikom wizyty studyjnej.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona!formularz_zgloszeniowy.docx     Formularz zgłoszeniowy
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION