Wydarzenia

Jedźmy na największe targi żywności w Polsce

  • 30-06-2013
Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza producentów z terenu województwa podkarpackiego do udziału w VI edycji największych polskich targów produktów ekologicznych, naturalnych i tradycyjnych. Targi Naturalnej Żywności „Natura Food” w tym roku odbędą się w Łodzi w dniach 11-13 października.

Targi „Natura Food” w Łodzi to obecnie największe w kraju forum gromadzące m.in. producentów żywności tradycyjnej i ekologicznej, gospodarstwa ekologiczne i agroturystyczne, farmy zdrowia, hurtownie i sklepy z żywnością wysokiej jakości, a także winiarnie i browary. To ponad 350 wystawców, ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, blisko 10 tysięcy zwiedzających oraz około 1000 uczestników branżowych konferencji. Targom, jak zawsze, będzie towarzyszyć konkurs na najlepszy produkt prezentowany na targach o „Medal Natura Food 2013”.

W tegorocznej edycji wystawcy zostaną podzieleni na kilka stref ekspozycyjnych. W wydzielonych miejscach będzie można oglądać i smakować produkty ekologiczne certyfikowane, produkty naturalne niecertyfikowane, produkty tradycyjne. Znajdzie się także miejsce dla strefy profesjonalisty dostępnej wyłącznie dla branży, bez możliwości sprzedaży. Taka organizacja ekspozycji ułatwić ma zdaniem organizatorów szczególnie konsumentom i handlowcom „ogarnięcie” prezentowanego na targach spożywczego bogactwa smaków.

Istnieje możliwość pokrycia części kosztów wyjazdu uczestników-producentów produktów tradycyjnych, regionalnych i ekologicznych z terenu województwa podkarpackiego przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia”, dzięki realizowanemu przez tę organizację projektowi „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy”, który jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskie.

Zgłoszenia od producentów produktów tradycyjnych, regionalnych i ekologicznych zainteresowanych udziałem we wspólnym wyjeździe przyjmowane są przez Biuro Produktu Regionalnego, Tradycyjnego i Ekologicznego w Rzeszowie (Rynek 16, II piętro, pokój 2.2), tel. +48 17 852 85 26.
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION